Data dodania: 2020-02-21

O Firmie:


Strona: http://sklep.travicom.pl/

Adres: Sienkiewicza 46

Miejscowość: Dobroń

Kod pocztowy: 95-082

Telefon: 508 24 40 40
Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Tarasy i balkony są nieustannie narażone na działanie zmiennych warunków pogodowych. Wiosną i jesienią na deszcze, zimą na mróz i śnieg, a latem na wysokie temperatury i promieniowanie słoneczne. Dlatego wielu ich użytkowników zadaje sobie pytanie, jaką posadzkę wybrać? Producent Travicom.pl poleca betonowe płyty tarasowe. Są one dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

Zakupy można robić online. W razie wątpliwości można poprosić o radę pracownika firmy. Chętnie pomoże w wyborze optymalnego rozwiązania. Można zdecydować się, m.in. na kostkę tarasową:

  1. Blues - Jesienne Inspiracje - wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości. W propozycji są płyty poddawane śrutowaniu bądź postarzaniu. Można je komponować z płytami z serii Kawowe Inspiracje.
  2. Rock - Struktura Piaskowca - jest wytrzymała, mrozoodporna i ma niską nasiąkliwość wody. Są dwa rodzaje wykończenia płyt.

Pierwsze to chropowate i nieregularne - poddawane procesowi śrutowania. Drugie to płyty wygładzone - poddawane procesowi curlingowania. Płyty są łatwe do utrzymania w czystości.


Wystaw Opinie:
JGL

Communication Corner

NFK J. KOPA Sp. J