Data dodania: 2022-06-18

O Firmie:


Strona: https://skypack.pl/

Adres: Olszewskiego 36

Miejscowość: Kielce

Kod pocztowy: 25--41

Telefon: 41 230 68 05
Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Domeną tej firmy jest produkcja oraz dystrybucja różnego rodzaju sprzętu do obstawienia nim linii produkcji, w szczególności znajdującego zastosowanie w strefie pakowania gotowego wyrobu. Kadra dostawcy zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą sprzedażową. Obejmuje one różne typy maszyn, od niewielkich modeli aż po rozbudowane maszyny pakujące, przydatne w wielkopowierzchniowych zakładach.

Klient może dobrać rodzaj sprzętu do własnych potrzeb. Szeroki wybór pozwala na bezproblemową personalizację. Dostawca ze swojej strony zapewnia, że jego asortyment to efekt pracy doświadczonej i kompetentnej kadry inżynierów i mechaników, dbających o każdy detal produkcji. Dostępny w sprzedaży na witrynie skypack.pl sprzęt wykorzystuje też najnowsze technologie. Został także poddany wielu seriom sprawdzającym jego wytrzymałość oraz jakość pracy.

Kadra firmy zaprasza do kontaktu przedsiębiorców z terenu całej Polski. Udostępnia specyfikację maszyn online lub też przestawia ją podczas spotkania w biurze.


Wystaw Opinie:
DOZOWNICE.PL