Data dodania: 2022-12-22

O Firmie:


Strona: https://kancelariamehl.pl

Adres: 1 Maja 103

Miejscowość: Opole

Kod pocztowy: 45-355

Telefon: 533881087
Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kancelaria adwokacka mająca siedzibę w Opolu, przy ul. 1 Maja, nr 103/3, przedstawia listę świadczeń, z jakich mogą skorzystać klienci, na swojej stronie internetowej, pod adresem kancelariamehl.pl. Poszczególne pozycje są podane skrótowo. Przykładowo w temacie spraw spadkowych mieszkańcy Opola i okolicznych miejscowości mają możliwość uzyskania porady w gestii zachówku, podziału majątku między spadkobierców, w tym zabezpieczenia interesów małoletnich, mogą też otrzymać pomoc przy innych roszczeniach.

Kancelaria działa, świadcząc usługi odpłatnie. Informacja o wysokości opłaty za działalność adwokata w danej sprawie jest podawana po zapoznaniu się prawnika z dokumentacją przedłożoną przez klienta lub po wysłuchaniu jego relacji. Pomoc prawna jest udzielana w języku polskim i angielskim.

Biuro jest otwarte w godzinach podanych online, jednak w nagłych przypadkach jurysta jest w stanie podjąć się czynności zapewniających klientowi potrzebną ochronę prawną także poza standardowym czasem urzędowania.


Wystaw Opinie:
AZTECH SP. Z O.O.

Adwokat Małgorzata Pokrywka

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.