Data dodania: 2023-06-07

O Firmie:


Strona: https://www.ekologia.pl

Adres: Kaliszówka 4

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-909

Telefon: 224989898
Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Anchois to małe sardynki, które można znaleźć w Morzu Śródziemnym. Ryby te są cenione za swoje aromatyczne mięso, a także za właściwości odżywcze, które czynią je wartościowym składnikiem diety. 

Anchois mają wysoką zawartość białka, witamin, minerałów i nienasyconych kwasów tłuszczowych, które są korzystne dla zdrowia. Zawierają one również duże ilości witamin B6 i B12, które pomagają utrzymać zdrowie układu nerwowego, oraz selenu i jodu, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tarczycy. 

Anchois są także bogate w kwasy omega-3, które są korzystne dla zdrowia serca. Zawierają one również duże ilości fosforu, który jest niezbędny do utrzymania zdrowych kości i zębów. 

Anchois są często używane do przyrządzania potraw, takich jak sałatki, pizzy, pasty i dania główne. Można je również dodawać do zup, sosów i innych potraw. Są także dostępne w puszkach i można je stosować jako przyprawę do dań.

Podsumowując, anchois to wartościowa ryba o wielu korzyściach odżywczych. Zawiera ona wysokie stężenia witamin i minerałów, a także kwasy omega-3, co czyni ją wartościowym składnikiem diety. Można ją używać do przygotowywania różnych potraw lub stosować jako przyprawę.


Wystaw Opinie:
Polskie Centrum Szkoleń BHP i Ppoż

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

Internetowe Centrum Edukacji BHP