Data dodania: 2019-07-22

O Firmie:


Strona: https://www.ab-rent.pl/

Adres: Sycowska 13

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 51-319

Telefon:
Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Gdy kupuje się nowe auto, zazwyczaj liczy się na co najmniej kilka lat satysfakcjonującego użytkowania. Nic dziwnego, wszak duży, jednorazowy wydatek na pojazd znacząco wpływa na domowy lub firmowy budżet. A co, gdyby nie kupować wymarzonego samochodu, a mimo to jeździć nim przez kilkadziesiąt najbliższych miesięcy? Właśnie taką możliwość stwarza długoterminowe wypożyczenie samochodu od doświadczonej i polecanej firmy ab-rent.pl.

Okres umowy trwa od 2 do 5 lat, czyli w sam raz, jeśli chodzi o potrzeby wielu kierowców oraz przedsiębiorców. W ramach comiesięcznej raty płaci się nie tylko za sam fakt wynajmu auta, ale również jego ubezpieczenie (obowiązkowe OC + przydatne autocasco, NNW oraz assistance), wymianę opon, regularny serwis i dostęp do samochodu zastępczego w razie potrzeby.

Oferta zawsze jest dopasowana do potrzeb konkretnego klienta, dlatego warto zwrócić się o indywidualną wycenę i kalkulację kosztów. Pełne wsparcie ze strony firmy od pierwszego do ostatniego dnia dodatkowo zachęca do wynajmu, a nie zakupu auta na stałe.


Wystaw Opinie:
Dental Med

JN Projekt

Tomasz Bywalski DOG UNIFURSITY